KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13442127

nr 1344 2127

Akvareller

2 st, Kina, Landskap, bladets mått: 80x58cm, oramade lösa blad. . Signerad

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 31 augusti 2020
kl 20:49:22